All Live
Live Schedule
Favourites
Livestream
Football
Gil Vicente - Famalicao
Nordsjaelland - AGF Aarhus
Cardiff City - Sunderland
Huddersfield Town - Coventry City
Hull City - Stoke City
Norwich City - Plymouth Argyle
Preston North End - Rotherham United
Queens Park Rangers - Birmingham City
Sheffield Wednesday - Swansea City
Southampton - Middlesbrough
Kapaz - Qarabag
Dinamo Brest - Smorgon
Tuzla City - Sarajevo
Arda Kardzhali - Krumovgrad
Tonnerre - Aigle Royal Moungo
Istra 1961 - Lokomotiva
Solin - Jarun
Bjelovar - Grobnican Cavle
Hrvatski Dragovoljac - Dugo Selo
Kustosija - Jadran Ploce
Opatija - Mladost Zdralovi
Slovan Velvary - Teplice B
Jiskra Domazlice - Viktoria Plzen B
Sokol Zivanice - Hradec Kralove B
Hranice - Tatran Bohunice
Sokol Cernice - Rapid Plzen
Barnsley - Cambridge United
Derby County - Blackpool
Exeter City - Charlton Athletic
Fleetwood Town - Cheltenham Town
Lincoln City - Leyton Orient
Peterborough United - Carlisle United
Port Vale - Bristol Rovers
Reading - Northampton Town
Shrewsbury Town - Oxford United
Stevenage - Bolton Wanderers
Wigan Athletic - Burton Albion
Wycombe Wanderers - Portsmouth
Accrington Stanley - Morecambe
AFC Wimbledon - Harrogate Town
Barrow - Grimsby Town
Bradford City - Tranmere Rovers
Colchester United - Newport County
Crawley Town - Doncaster Rovers
Forest Green Rovers - Stockport County
Gillingham - Crewe Alexandra
Milton Keynes Dons - Walsall
Salford City - Sutton United
Swindon Town - Notts County
Wrexham - Mansfield Town
Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
Dorking Wanderers - Bromley
Ebbsfleet United - Southend United
Gateshead - Rochdale
Hartlepool United - Halifax Town
Kidderminster Harriers - Altrincham
Maidenhead United - Aldershot Town
Oldham Athletic - AFC Fylde
Oxford City - Wealdstone
Solihull Moors - Barnet
Woking - Eastleigh
York City - Chesterfield
Alfreton Town - Rushall Olympic
Blyth Spartans - Curzon Ashton
Boston United - Peterborough Sports
Buxton - Chester
Darlington - Chorley
Farsley Celtic - Southport
Scarborough Athletic - Warrington Town
Scunthorpe United - King's Lynn Town
South Shields - Spennymoor Town
Tamworth - Bishop's Stortford
Bath City - Weymouth
Chelmsford City - Dartford
Eastbourne Borough - Maidstone United
Hampton & Richmond Borough - Tonbridge Angels
Havant & Waterlooville - Worthing
Hemel Hempstead Town - Aveley
St Albans City - Braintree Town
Welling United - Dover Athletic
Weston-super-Mare - Taunton Town
Yeovil Town - Torquay United
Cray Wanderers - Chatham Town
Folkestone Invicta - Lewes
Haringey Borough - Hastings United
Ashton United - Whitby Town
Leek Town - Stalybridge Celtic
AFC Telford United - Redditch United
Hungerford Town - Bracknell Town
Hadiya Hossana - Hambericho Durame
Dila - Iberia 1999
Lokomotivi Tbilisi - Shturmi
Cittadella U-19 - Udinese U-19
Giugliano U-19 - Pineto Calcio U-19
Sammaurese U-19 - Forli U-19
Fezzanese U-19 - Montevarchi Aquila U-19
Vigor Senigallia U-19 - Atletico Ascoli U-19
Kauno Zalgiris II - Nevezis
Siauliai FA B - Neptunas Klaipeda
Correcaminos II - Atletico Saltillo
America U-23 - Atletico San Luis U-23
Mazatlan U-23 - Tijuana U-23
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Sokol Sieniawa
Mazovia Minsk Mazowiecki - Wilga Garwolin
Pacos de Ferreira - Oliveirense
Tondela - Vilaverdense
Voluntari - Hermannstadt
Baltika Reserves - Krasnodar Reserves
Radnik Surdulica - Vojvodina
Pohronie - Komarno
Jadran Dekani - Tabor Sezana
Torina - Escobedo
Rapitenca - Mollerussa
Utiel - Ontinyent
Felanitx - Santanyi
FBK Karlstad - Taby
IK Kongahalla - Motala
Collex-Bossy - Chatel-St-Denis
Cerro Largo - Racing Montevideo
Qizilqum - Lokomotiv Tashkent
Llandudno - Holywell Town
Porthmadog - Airbus UK Broughton
Afan Lido - Abergavenny Town
Ammanford - Caerau Ely
Trefelin - Goytre United
Ilves Tampere - Oulu
Flora Tallinn Women - Tallinna Ararat Women
UNSAAC Women - Deportivo Municipal Women
Olimpija Ljubljana Women - Radomlje Women
Tennis
Hassan, Benjamin - Garin, Cristian
Gea, Arthur - Herbert, Pierre-Hugues
Varillas, Juan Pablo - Oliveira, Goncalo
Otegui, Juan Bautista - Monzon, Ignacio
Hesse, Amandine - Lodikova, Daria
Gueymard Wayenburg, Sascha - Onclin, Gauthier
Klizan, Martin - Peliwo, Filip
Serdarusic, Nino - Serafini, Marcello
S.Beaupain / M.Rivet - J.Chiu / D.De Jonge
Basketball
Buyukcekmece - Samsunspor
Cagdas Bodrum Spor - Galatasaray
Ventspils - Tartu Ulikool
Dubrovnik - Split
BC Nokia - Puhuttaret
TFSE-PSE U-20 - Agrofeed Gyori U-20
Aistes Kaunas - Siauliai-Universitetas
Lider Swarzedz - MOSi R Bochnia
Pzkosz Lomianki II - MTS Ikar Niepolomice
Maia - Santo Andre
Quinta dos Lombos U-22 - CLIP
Oradea - Dinamo Bucuresti
U-BT Cluj-Napoca - Athletic Constanta
Focsani - Laguna Bucuresti
Phoenix Galati - Municipal Ploiesti
Timisoara - Ramnicu Valcea
Universitatea Craiova - ACS Targu Jiu
CS Universitatea Cluj-Napoca - Steaua CSM
APR BBC - REG Kigali
Mladost Zemun - Zdravlje
Proleter - Borac Zemun
ITU - Tusasspor
Fenerbahce - Galatasaray
Kiu Titans - Livingstone
KCCA Leopards - Lady Dolphins
Handball
Brno - Banik Karvina
ABC Braga - Benfica
Porto - Aguas Santas
Volleyball
Teuta - Barleti
Kangasala - Vampula
Polkky Kuusamo - Puijo
Panathinaikos - Milon
Budaorsi DSE / Emericus U-20 - Vasas SC U-20
Vilnius University - Lithuania U-20
Herceg Novi - Luka Bar
Mamede - Vitoria
AA Espinho U-21 - ALA Gondomar U-21
Ginastica U-21 - Atlantico da Madalena U-21
Porto Volei - Vitoria
Vilacondense - Leixoes
Benfica U-21 - ALA Gondomar U-21
Colegio Sao Joao de Brito U-21 - GDC Gueifaes U-21
Esmoriz GC U-21 - Arcozelo Gaia U-21
Leixoes U-21 - Espinho U-21
Dynamo-MGTU - Rostov
Dynamo-Olimp - UKIOR
Zenit-2 St Petersburg - Shakhtyor Soligorsk-2
Police - Kepler
Reg - Armee Patriotique
Omladinac - Jedinstvo Stara Pazova
Badminton
D.Huang / Y.Liu - C.Popov / T.Popov
Arjun M. R. / D.Kapila - J.Arif / R.Yap
Beach Volleyball
P.Solberg / G.Carvalhaes - B.Fuller / B.O'Dea
Cricket
Royal Challengers Bangalore - Kolkata Knight Riders
Store Bay Snorkelers - King Bay Royals
Darts
Ritchie, Greg - Warburton, Michael
Field Hockey
SCHC - Gantoise
Floorball
Ostrava - Vitkovice
Tatran Stresovice - Chodov
Classic U-19 - Era Viikingit U-19
Linkoping - Pixbo Wallenstam
Jonkopings - Storvreta
Ice Hockey
Brest - Shakhtyor Soligorsk
Hermes - IPK
K-Espoo - Kettera
Tappara U-20 - TPS U-20
Koo Koo U-20 - Assat U-20
Jas Batyr U-20 - Barys U-20
Bobrov - MHC Tambov
Polet - Fakel Salekhard
Dizelist - Olimpiya
Netball
Saracens Mavericks - Severn Stars
Rugby Union
Pumas - Eastern Province Elephants
Table Tennis
Aguirre, Marcelo - Cho, Daeseong
Lim, Yunoh - Mutti, Matteo
Seyfried, Joe - Kolodziejczyk, Maciej
Szudi, Adam - Pang, Yew En Koen
Zeljko, Filip - Jancarik, Lubomir
Vicherek, Petr - Janca, Miroslav
Denisov, Artem - Kochetkov, Konstantin
Shutov, Oleg - Tsybulskiy, Vladimir
Waldhauser, Vojtech - Sebl, Jachym
Brandtl, Ales - Kadavy, Ondrej
Masternak, Jan - Stepien, Marcin
Spychala, Adrian - Sklensky, Miroslav